Sala na niewielkie przyjęcia

W naszej karczmie, oprócz typowej restauracji i sali bankietowo-weselnej, znajduje się również sala na niewielkie przyjęcia. Możesz u nas zorganizować urodziny, imieniny, rocznicę ślubu lub inne przyjęcie protetyka trójmiasto okolicznościowe. Nasza mniejsza sala idealnie nadaje się także na niewielkie imprezy okolicznościowe. Wszystkim gościom jesteśmy w stanie zaoferować nocleg w naszym hotelu. Sprawdź, na co możesz liczyć organizując przyjęcie właśnie u nas.

 

Chrzciny, komunia, a może urodziny lub jubileusz

Nasza mniejsza sala nadaje się na różne niewielkie przyjęcia rodzinne. Zapewniamy miłą obsługę i smaczne jedzenie, które jest przygotowywane w pobliżu – w naszej restauracji. Przyjęcie może się odbyć również w naszym ogrodzie, który jest doskonale przygotowany do tego typu uroczystości. W razie potrzeby rozkładamy http://www.denarte.pl/uslugi/ortodoncja/ w nim namiot, pod którym odbywa się główna część uroczystości. Do dyspozycji naszych gości pozostaje także duży murowany grill ogrodowy, którego obsługę oczywiście zapewniamy.

 

Imprezy integracyjne, konferencje i inne uroczystości firmowe

Jeśli prowadzisz firmę i chciałbyś zorganizować jakąś uroczystość dla swoich pracowników, nasza mniejsza sala bankietowa, która pomieści kilkadziesiąt osób, idealnie się do tego nadaje. Nie musisz martwić się o nocleg ani szukać go po pobliskich hotelach, ponieważ do Twojej dyspozycji pozostaje nasz hotel. Zmieści się w nim 100 osób, dla których przygotowaliśmy pokoje 1,2 i 3 osobowe. Zapewniamy pełną obsługę wraz ze wszystkimi posiłkami. Na Twoje życzenie imprezę możemy zorganizować w ogrodzie, możemy też przygotować dodatkowe atrakcje. Może chciałbyś ze swoimi pracownikami wybrać się na wycieczkę konną do pobliskiego lasu, a w sezonie zimowym zorganizować kulig? A może masz jakiś inny pomysł – chętnie spełnimy każde Twoje życzenie.