Restauracja ze smacznymi posiłkami przez 7 dni w tygodniu

 

W naszej karczmie znajduje się również restauracja, która wyróżnia się spośród tego typu lokali. Możemy pochwalić się najlepszą kuchnią w okolicy – u nas zjesz nie tylko smaczne potrawy serwis opon tychy lokalne, ale możesz również liczyć na najlepsze dania kuchni śródziemnomorskiej i azjatyckiej.

 

Jak to się dzieje, że gotujemy tak smacznie?

Zatrudniamy trzech szefów kuchni, a każdy z nich specjalizuje się w innym rodzaju dań. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem kuchni śródziemnomorskiej, azjatyckiej, czy tradycyjnej kuchni polskiej, zjesz u nas smacznie i zdrowo. Każdy z naszych kucharzy ma do dyspozycji pomocników, dzięki czemu serwujemy dania niezwykle szybko. W dodatku wszystko co podajemy naszym gościom jest świeże i przygotowywane na bieżąco.

 

Najlepsze produkty od lokalnych dostawców – tylko w naszej restauracji

W produkty zaopatrujemy się u lokalnych producentów żywności, dlatego w naszej karcie dominują dania przygotowywane z produktów sezonowych. Jesienią specjalnością szefa kuchni są dania z grzybów z pobliskiego lasu, a latem przepyszne desery owocowe. Dbamy o to, by produkty, które wykorzystujemy w naszej kuchni były jak najwyższej jakości. Nasi dostawcy wiedzą o tym i dlatego często dostarczają nam owoce, warzywa i mięsa wyhodowane w ekologiczny sposób. Rośliny uprawiają bez sztucznych nawozów, a zwierzęta karmią tylko naturalnymi paszami. To wszystko sprawia, że przygotowujemy najsmaczniejsze posiłki w okolicy. Doskonałej jakości produkty i najlepsi szefowie kuchni – to jest to, czym wyróżnia się nasza restauracja.

 

Co i kiedy u nas zjesz?

Nasza restauracja jest czynna cały tydzień i we wszystkie święta w roku. Serwujemy w niej wszystkie posiłki – zjesz u nas śniadanie, obiad i kolację. Oprócz tego w karcie znajdziesz szeroki wybór deserów, wśród których wyróżniają się lody przygotowywane od podstaw w naszej kuchni.

Gotuje u nas https://www.witaminyswanson.pl/swanson-krill-oil-500mg-60-kap