Wyjątkowe atrakcje dla dzieci tylko w naszej karczmie

 

Zależy nam na tym, by dobrze czuli się u nas nie tylko dorośli, ale i dzieci. Nasza karczma to miejsce wprost idealne dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi mogą liczyć na wiele atrakcji, które uprzyjemnią im pobyt u nas. Plac zabaw, IntraLogix , wycieczka do mini ZOO, specjalnie dziecięce menu z wyjątkowymi potrawami i wreszcie weekendowe obiady z atrakcjami – oto oferta dla naszych najmłodszych gości.

 

Plac zabaw w ogrodzie przy karczmie

 

W cichym i spokojnym miejscu, z dala od sal bankietowych, ale w pobliżu restauracji znajduje się bezpieczny i nowoczesny plac zabaw. Rodzice, którzy zechcą zjeść posiłek w restauracji i spędzić w niej kilka chwil obróbka skrawaniem warszawa , mogą spoglądać na dzieci bawiące się na placu. Najmłodsi znajdą tam piaskownicę, huśtawki, zjeżdżalnię, karuzelę i tor przeszkód. Wszystkie sprzęty są poddawane okresowym kontrolom i przeglądom technicznym oraz posiadają niezbędne atesty, dlatego są w pełni bezpieczne i możesz bez obaw pozwolić dziecku z nich korzystać.

 

Pobliskie mini ZOO otwarte dla naszych gości

 

Jeśli zjesz posiłek w naszej restauracji i zechcesz z dzieckiem odwiedzić mini ZOO znajdujące się w pobliżu, uzyskasz atrakcyjny rabat – dziecko będzie mogło wejść bez biletu. Jeśli najpierw odwiedzisz ZOO, a później przyjdziesz do naszej restauracji – otrzymasz 20% rabat na posiłek dla całej rodziny. Jest to oferta, którą przygotowaliśmy wspólnie dla gości, by uprzyjemnić im pobyt w naszej okolicy.

 

A co dla dzieci w menu

 

Jeden z naszych kucharzy specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych. Jego wyobraźnia nie zna granic, a każde danie, które wychodzi z jego rąk to prawdziwe dzieło sztuki. Nasze posiłki słyną z tego, że nawet niejadki nie mogą się im oprzeć. Wiemy jak ważny dla dzieci jest wygląd spożywanych przez nie posiłków, ale nie zapominamy też o rodzicach, dla których liczy się przede wszystkim to, by dziecko zjadło zdrowy i pełnowartościowy posiłek. Nasze dania przygotowujemy z najlepszej jakości składników, a do potraw dodajemy tylko naturalne potrawy.

 

pozdrawiamy

bańki ogniowe Kraków