W naszej restauracji smacznie zjesz przez cały rok, w sali bankietowo-weselnej zorganizujesz wesele, a w mniejszej sali – inne przyjęcie, ale to nie jedyna oferta naszej karczmy. Dla master key pomorskie szczególnie wymagających klientów mamy coś jeszcze – imprezy okolicznościowe.

 

Co możemy dla ciebie zrobić, by uprzyjemnić ci pobyt w naszej karczmie?

 

Właściwie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – zorganizujemy wszystko, co tylko zapragniesz. Jeśli chcesz swoje przyjęcie, imprezę integracyjną, konferencję czy jubileusz uświetnić jakąś atrakcją – pomożemy centrum medyczne zielona góra Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. A jeśli planujesz u nas zorganizować wieczór panieński lub kawalerski, również przygotujemy rozrywki odpowiednie na tę okazję.

 

Organizujemy też imprezy, w których każdy może wziąć udział

 

Jeśli chciałby sam lub ze swoimi przyjaciółmi spędzić miło czas, na naszej stronie znajdziesz kalendarz imprez wraz z cennikiem. Możesz wziąć udział we wszystkich atrakcjach, pod warunkiem że wcześniej dokonasz stosownej rezerwacji miejsca. Kilka razy w roku organizujemy dancingi, takie prawdziwe – jak sprzed lat. Zapraszamy na nie szczególnie osoby samotne, które chcą kogoś poznać i miło spędzić czas. W sezonie zimowym zapraszamy na kulig zakończony ogniskiem na świeżym powietrzu. Wraz z zaprzyjaźnioną stadniną organizujemy wycieczki konne do pobliskiego lasu. Jesienią z kolei możesz udać się z nami na grzybobranie połączone z grillem w naszym ogrodzie. Latem zagrasz z nami w paintball lub popływasz łódką po pobliskim jeziorze. To tylko kilka z imprez, które planujemy w najbliższym czasie, dlatego zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje na temat wszystkich atrakcji, w których możesz wziąć udział.

Pozdrawiam