Weekendowe obiady to oferta, którą przygotowaliśmy specjalnie dla rodzin z dziećmi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla dzieci pobyt w restauracji nie zawsze jest przyjemny i po zjedzonym posiłku chcą szybko wychodzić. U nas jest inaczej – z naszej karczmy żadne dziecko nie chce przychodzić.

 

Moc atrakcji w sezonie letnim

W każdą niedzielę w porze obiadowej między godziną 12 a 15 na naszym placu zabaw dzieci mogą bawić się z animatorem. Te dodatkowe zajęcia organizowane są, jeśli warunki pogodowe na to pozwalają, od wiosny do jesieni. Zajęcia są tematyczne, jednego dnia jest to spotkanie z klaunem, a kiedy indziej pokaz baniek mydlanych. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach, a ich rodzice w tym czasie spokojnie spędzić czas w restauracji lub razem z dziećmi na placu zabaw.

 

A wszystkie dodatkowe atrakcje oferujemy zupełnie za darmo

Wszystkie zajęcia są bezpłatne dla klientów naszej restauracji centrum medyczne zielona góra . Jeśli zjesz razem z rodziną obiad właśnie u nas, Twoje dziecko może po skończonym posiłku pobawić się na placu zabaw razem z animatorem lub – jeśli nie będzie miało na to ochoty – spędzić czas na karuzeli, huśtawce bądź zjeżdżalni.

 

Jakie zajęcia przygotowujemy dla dzieci?

Informacje o tym, jakie atrakcje przygotowaliśmy na najbliższy weekend zamieszczamy zawsze na naszej stronie internetowej. Zajęcia odbywają się cyklicznie, więc jeśli Twojemu dziecku zależało szczególnie na jakiejś zabawie – nic straconego, na pewno jeszcze ją powtórzymy. Na co mogą liczyć nasi najmłodsi w każdą niedzielę w sezonie letnim? Często odwiedza nas klaun, który pokazuje różne magiczne sztuczki albo zachęca dzieci do zabaw ruchowych. Organizujemy też pokazy baniek mydlanych, podczas których najmłodsi mają szansę zrobić największą bańkę mydlaną. Często zajęcia rozwijają zdolności plastyczne maluchów – organizujemy lekcje malarstwa, robimy zabawki z na pierwszy rzut oka bezużytecznych rzeczy. Odwiedza nas także teatrzyk z niezwykle ciekawymi i pouczającymi przedstawieniami, w których mają szansę zagrać również maluchy.

Czy Twoje dziecko jest u nas bezpieczne?

Podczas weekendowych spotkań pomiędzy godziną 12 a 15 zapewniamy dzieciom profesjonalną opiekę. Zajmują się nimi osoby przeszkolone do pracy z dziećmi, a ty w tym czasie możesz spokojnie spędzić czas w restauracji.

Pozdrawiam serdecznie

ulotki Wyszków