W naszej restauracji pracuje aż trzech szefów kuchni, a każdy z nich specjalizuje się w innym rodzaju potraw. Nie gotujemy jednak wszystkiego, a nasze menu, chociaż bogate, to jednak jest dosyć ograniczone. Dzięki temu możemy sobie pozwolić na przygotowywanie wszystkich potraw na bieżąco. Możesz być pewien, że zakład pogrzebowy praga południe nie zaserwujemy Ci dania rozmrażanego albo nieświeżego. Nasz główny cel to gotowanie smacznych i zdrowych posiłków dla całej rodziny.

 

Kuchnia polska, azjatycka i śródziemnomorska

W naszej restauracji zjesz tradycyjne dania kuchni polskiej. Jeśli jesteś miłośnikiem schabowego i kapusty zasmażanej albo golonki – nie wyjdziesz od nas głodny. Do głównych dań zawsze do wyboru są ziemniaki na montaż klimatyzacji Rybnik różne sposoby: puree, pieczone, czy frytki tak uwielbiane przez dzieci oraz

kilka rodzajów świeżych surówek.

 

Jeśli wolisz zjeść smaczne i jakże zdrowe owoce morza, które podajemy na różne sposoby – również nie będziesz rozczarowany. A jeśli jesteś zwolennikiem makaronów lub innych dań kuchni śródziemnomorskiej – też znajdziesz u nas dania odpowiednie dla siebie.

Jeśli, zamiast wspomnianych wyżej, wolisz ostre dania kuchni azjatyckiej – również zapraszamy. Nasz szef kuchni kilka lat spędził w Azji, gdzie pobierał nauki u najlepszych lokalnych kucharzy. Będziesz zaskoczony, jak bardzo udaje mu się wiernie odwzorowywać azjatyckie smaki w przygotowywanych potrawach.

 

Menu na każdą porę roku

W zależności od tego, w jakiej porze roku nas odwiedzisz, możesz liczyć na inne menu. Dzieje się tak, dlatego że wszystkie posiłki przygotowujemy z produktów sezonowych. Jesienią zapraszamy na pyszne dania z dyni i grzybów, a latem na wyjątkowe desery owocowe. Szczegółowe zestawienie posiłków znajdziesz w naszym na bieżąco aktualizowanym menu.

Pozdrawia Wasz ukochany kucharz

https://wieniecwarszawa.pl/wiazanki-pogrzebowe-brodno/